Obrazy v aukci | 6-ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/1000, punc S - 30 Diana, hrubá hmotnost 1356g
Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g - Obrazy v aukci
Obrazy v aukci | Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g